Видео кое ќе ги замисли сите родители!

12 февруари, 20150
Видео кое ќе ги замисли сите родители!

Рекламите кои се прикажуваат за време на „Super Bowl“ најчесто привлекуваат големо внимание кај публиката.
Но, рекламата која го рекламира осигурителното друштво „Nationwide“ успеа да ги шокира и растажи Американците.
Во неа, момче зборува за сето тоа што нема да може да го направи…

https://www.youtube.com/watch?v=dKUy-tfrIHY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş