Влегле во ресторан да доручкуваат, кога излегле вистински шок!

2 декември, 20150
Влегле во ресторан да доручкуваат, кога излегле вистински шок!

Замислете, уживате во доручек во ресторан со своето семејство или пријателите, а случајно низ прозор гледате необична сцена – автомобилите од паркинг едноставно исчезнуваат пред вашите очи додека земјата ги „голта“.

Токму таков хорор доживеале жителите на едно градче во Мисисипи, кога одеднаш дошло до необична бука на паркингот пред ресторан за брза храна.

Погледнете што се случило:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş