Во желбата да изгледаат што поубаво – одбрале венчаници кои воопшто не им прилегаат

7 декември, 20150
Во желбата да изгледаат што поубаво – одбрале венчаници кои воопшто не им прилегаат

Секоја невеста сонува за тоа денот на нејзината венчавка, да биде ден кој сите гости ќе го паметат до крајот на животот. Овие невести тоа го постигнале, но не начинот на кој сонувале…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber