Војвотката од Кембриџ изгледа преслабо во хеланки?

9 декември, 20150
9

Кејт Мидлтон како вистинска алпинистка се искачи на 12 метри висок ѕид облечена спортски каква што не сме ја виделе досега.

Кејт заедно со нејзиниот сопруг принцот Вилијам го посети центарот за едукација „Towers Residential“ во Велс. Таа за оваа пригода наместо елегантен капут, фустан и високи потпетици во кои сме навикнати да ја гледаме најчесто кога посетува некои настани, носеше обични црни хеланки и црвен шушкавец, и наместо дамски шешир, на главата носеше заштитна кацига.

Таа заедно со принцот покажа дека во здрава тело се наоѓа здрав дух и со насмевка на лицето се искачи на 12 метарскиот ѕид шармирајќи ги сите присутни со нејзината појава.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber