Задникот кој го запали Лос Анџелес

17 декември, 20150
11

Папараците ја уловија атрактивната пејачка на прошетка низ улиците на Лос Анџелес. Нивното внимание го привлече тоа што популарната Џеј Ло изгледа прекрасно и вака едноставно облечена.
1jenifer-lopez
Атрактивната пејачка носи фармерки од својата модна колекција, со едноставна сина ролка и длабоки чизми со високи потпетици.
2jenifer-lopez
3jenifer-lopez

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber