Жирито мислеле дека се работи за шега…Тогаш почнала музиката и биле шокирани!

8 јануари, 20150
Жирито мислеле дека се работи за шега…Тогаш почнала музиката и биле шокирани!

Во почетокот жирито не ја сфатиле најсериозно кандидатката Сами Брокс. Таа се шегувала со публиката криејќи го својот вистински талент. Се смееле со неа и ја придобила публиката, но никој од нив не го очекувал она што следело…
Кога музиката започнала, Сами го сменила своето однесување. Наеднаш станува вистински професионалец и начинот на кој го отпеала познатиот хит на Витни Хјустон е неверојатен.
Погледнете го нејзиниот настап:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş