Жирито не можело да гледа: Од нивната точка ќе ви застане здивот!

20 ноември, 20150
Жирито не можело да гледа: Од нивната точка ќе ви застане здивот!

Грузиски пар ги шокираше сите во студиото, а жирито не можеше да ја гледа нивната точка.

Погледнете и споделете со пријателите:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber