НИА: Зои и Стефан повторно во конфликт

25 ноември, 20150
Зои и Стефан повторно во конфликт

После успешно завршената работна задача, натпреварувачите организираа забава која прерасна во дебата, a кулминираше во двобој меѓу Зои и Стефан. Поглендете што се случуваше во вилата “На иста адреса”. #НИА
httpv://www.youtube.com/watch?v=Hp3AYMQOp4o&feature=youtu.be

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş