15 минути дневно за цврст и подигнат задник

21 јануари, 20160
15 минути дневно за цврст и подигнат задник

Доколку посакувате да поседувате цврст и подигнат задник, не морате да давате пари за теретани, справи или тренери. Доволно е ги следите чекорите и вежбите на младата Вики.

Вики во видеото ќе ви покаже како сами дома можете да правите ефикасни вежби за подигнување на задникот. Воедно ќе ги затегнете и нозете, а со редовно вежбање од 15 минути дневно ќе постигнете фантастични резултати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber