Ако не видите буква помеѓу кругчињата за минута, мора да го проверите својот вид!

20 јануари, 20161
1

Експертите велат дека буквата „с“ би требало да ја пронајдете за помалку од минута. Обидете се, лајк ако ја најдовте!

One comment

  • sofi

    20 јануари, 2016 at 16:19

    na petnajsetiot red od gore

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber