Актерката гордо ги покажа влакнестите пазуви

7 јануари, 20160
18

Иако веќе долго време не користи брич, актерката Мишел Родригез им вети на фановите дека пред Нова година ќе ги среди пазувите. Меѓутоа, Мишел не го испочитува договорот.

Актерката моментално ужива во Мексико. Наспроти згодното тело, вниманието на многумина им го привлекоа неуредните пазуви. Само за потсетување, Мишел некое време веќе не користи брич, на што е горда.

“Ми пораснаа влакна под пазувите, баш ми се допаѓаат”, напиша таа под фотографијата на Инстаграм.

На фановите овој потег воопшто не им се допадна, па Мишел вети дека ќе ги среди наскоро.
актерка1Меѓутоа, актерката не е осамена во овој потфат. И пред неа многу познати актерки и пејачки, по своја волја или случајно, ги покажаа влакнестите пазуви, и тоа најчесто облечени во вечерни фустани на црвениот тепих.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber