Анатомија на совршената жена

20 јануари, 20160
6

Авторите на машкото списание Men’s Health направија список со 11 работи што жените ги прават совршени во очите на мажите.
pwoman

Формулата повеќе не е едноставна како порано, односно не е доволно жената да биде секси, паметна и забавна, па така настанува и посложената верзија на анатомијата на совршената жена.

Таа треба да биде бринета со убава насмевка, долги нозе и треба да носи црвена облека.

Еве ги единаесетте особини на совршената жена:
– Да се смее на неговите шеги
– Да биде две до четири години помлада
– Убава насмевка
– Големи гради
– Долги нозе
– Сопствена кариера и доволно пари
– Мали стапала
– Да биде образована
– Да носи црвена облека
– Тесни колкови
– Кафена коса

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş