Блудна професорка имала секс со 14-годишен ученик

23 февруари, 20160
6

Професорка во средно училиште во Флорида е уапсена под сомнение дека имала секс со 14-годишен ученик откако кај детето биле пронајдени  нејзини разголени фотографии.

Стејси Лин Хукс (38) е уапсена откако мајката на детето го пријавила случајот кај директорот на училиштето. Стејси отворено признала дека имала сексуални односи со детето уште во мај минатата година, а послен пат имале секс на 5 февруари.

Стејси Лин Хукс, која во образование работи 15 години, поради блудничење врз дете ќе остане и без работа.

Таа признала во полиција дека три пати имале сексуално односи, како и орален секс два пати, се наведува во полициското соопштение.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber