Бубулица на годината – Ова е најужасното видео што ќе го видите во животот!

3 јануари, 20160
Бубулица на годината – Ова е најужасното видео што ќе го видите во животот!

Годината која е зад нас сигурно ќе ја одбележат клипови на Јутјуб на кои може да се види истискување и цедење на огромни бубулици и цисти.

Клиповите со таква тематика имаат по неколку милиони прегледи.

Една од најпопуларните лица кои на својот канал закачува такви клипови и дерматологот Сандра Ли.

Оваа секси докторка редовно поставува снимки од своите интервенции, а нејзините клипови луѓето просто ги обожаваат.

Докторката само на Јутјуб има околу 600.000 прегледи, а покрај тоа сервисот е популарен и на Фејсбук и на Инстаграм. А што се однесува на „бубулицата на годината“ погледнете го клипот и обратите внимание на работата на Сандра.

https://www.youtube.com/watch?v=-zFyVqobiWc

https://www.youtube.com/watch?v=yhkLhTG3nWE

https://www.youtube.com/watch?v=LZyakVr034w

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber