Цеца ги запозна своите деца со новото момче, еве како реагираа Вељко и Анастасија

18 јануари, 20160
9

Бидејќи Цеца уште од март минатата година е во врска со 16 години помладиот манекен Александар Јововиќ, неминовно било да го запознае со своите деца, кои пак веднаш го прифатиле новото момче на нивната мајка.

-Цеца го следеше текот на својот однос со Александар, кого на децата прво им го претставила како пријател и соработник. Иако пејачката со Вељко и Анастасија има пријателски однос, еден ден им призна дека е во врска со манекенот. Тие со задоволство го прифатиле тоа зошто најважно им е нивната мајка да биде среќна и задоволна, што покрај него и е. Јововиќ се зближил со членовите на семејството на Цеца, па и со нејзината сестра. Неодамна дури и се појави со Лидија и Анастасија на еден јавен настан, открива пријател на Цеца за српски Кирир и додава дека таа најмногу се плашела од тоа како Вељко ќе реагирана кога ќе чуе за нејзината романска со Јововиќ.

-Цеца се плашеше од последиците зошто не беше сеедно на синот да му каже за помладото момче. Малиот Ражнатовиќ ни еден момент не помислил на нивната разлика во години, и за кој и да се одлучела неговата мајка, тој ќе ја поддржел, вели извор близок до пејачката.

Foto: Telegraf

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş