Чопор волци нападна жена, она што се случи потоа ќе ве остави без текст!

10 јануари, 20160
Чопор волци нападна жена, она што се случи потоа ќе ве остави без текст!

Оваа девојка цели две години поминала со волци во Норвешка.

По два месеци повторно се вратила и никој не бил сигурен како волците ќе реагираат кога ќе ја видат.

Сепак се работи за диви животни кои делуваат инстиктивно. Секогаш сакаат да ја заштитат својата територија.

Но овие волци реагирале поинаку…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş