Дали би ја препознале пред 20 години: ЈК во сосема поинакво издание

2 ноември, 20160
8

Денес важи за икона на стилот, но пред 20 години беше само обична, млада девојка, која се пробиваше на естрадата… Со текот на годините, „дрската“ Јелена Карлеуша изгади оригинален и препознатлив стил, но во почетокот на кариерата, се облекуваше сосема поинаку… Еве како!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi