ДРУГОТО ЛИЦЕ НА ДОНАЛД ТРАМП: Погледнете како се тепа новиот американски претседател!

11 ноември, 20160
ДРУГОТО ЛИЦЕ НА ДОНАЛД ТРАМП: Погледнете како се тепа новиот американски претседател!

Новиот претседател на САД Доналд Трамп по многу нешта е посебна личност.

Трамп сензационално стана 45 претседател на Америка, а прв кој на тоа место не дошол од политиката.

Седумдесетгодишниот милијардер во текот на животот бил сè, освен политичар, но тоа не го спречило да седне во претседателската фотеља на најголемата сила на планетава.

Трамп, не толку неодамна, учествувал во кечерски спектакл, каде се „тепал и бил претепан“ и тоа пред милионска публика.

Погледнете како се „тепа“ новиот претседател на САД:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma