Филм од 1 минута кој ќе ве направи подобар човек за цел живот

7 јануари, 20160
Филм од 1 минута кој ќе ве направи подобар човек за цел живот

Ако има нешто што во моментов би ви го стоплило срцето, тоа е ова едноминутно филмче со наслов “Jafar”, дело на Ненси Специоти.

Приказната е едноставна – мајка, татко и ќерка чекаат ред во докторската ординација заедно со темнокожо момче кое го одбегнуваат.

Медицинската сестра излегува и ги поканува сите заедно да влезат кај докторот…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber