Грабежот ја спушти на земја: Ким во влечки и без шминка

29 октомври, 20160
5

Глуми жртва или пак целосно го промени имиџот?

Ким Кардашијан конечно се појави во јавноста, по три недели поминати во изолацијата поради шокот што го преживеа за време на грабежот во Париз.

Реалити ѕвездата беше фотографирана во придружба на својот пријател Џонатан додека купува сладолед. Сепак, овој пат изостанаа вообичаениот гламур и надмениот став. Ким се појави со минимална шминка и во влечки.

-Повеќе нема напади на паника. И требаше време, но сега е помалку нервозна, открива интерен извор.

Уште една новост е тоа што Ким конечно се врати и на снимањето на „Keeping Up With The Kardashians“ кое што беше ставено на пауза поради грабежот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma