Ја претепа љубовницата на нејзиниот сопруг, па ја фрли од мост!

25 јануари, 20160
Ја претепа љубовницата на нејзиниот сопруг, па ја фрли од мост!

Во неколку наврати несреќната жена се обидела да побегне, но бесот на измамената сопруга бил толку силен што и немало спас на љубовницата.

Иако љубовницата ја фрлиле од мост, се чини дека не е сериозно повредена.

https://www.youtube.com/watch?v=r0-IePrhTs4&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dr0-IePrhTs4&has_verified=1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş