Кајли очигледно решила да ги надмине сестрите Кардашијан!

4 февруари, 20160
1

Ким, Клои и Кортни Кардашијан, и Кендал и Кајли Џенер, се моментално најпознатите сестри на светот. А последната, односно најмладата помеѓу нив, очигледно решила да ги надмине сите.

Кајли Џенер овојпат го привлече вниманието вчеравечер во Лондон каде во тесен црвен фустан од латекс, со потписот на Atsuko Kudo се појави на една забава.

И Кендал умее да биде провокативна, но е далеку поумерена во тоа. Клои и Кортни кон разголеноста и сексапилните фотографии се насочија дури после 30-та година, додека Ким сними секси видео запис кога имала 26 години.

Според овие статистики Кајли навистина се брза во поглед на сексипилноста. И тоа кон колку што е можно поголема популарност.

Погледнете ги фотографиите објавени на нејзиниот профил на Инстаграм.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş