Карлеуша ги почести фановите со фотографија од бањата!

22 февруари, 20160
10
Јелена Карлеуша сака да ги почасти својте обожаватели со свои секси фотографии на Инстаграм, а многу често поради тоа е и критикувана.
Овој пат одлучила да ги почести со фотографија од нејзината бања и напишала дека е уморна.
Проценете дали и уморна изгледа одлично:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber