Катарина ги израдува фановите – го покажа совршениот задник

12 септември, 20160
3

Пејачката ѕвезда од Србија Катарина Грујиќ е новата „Инстаграм“ сензација меѓу фолк пејачките од северот.

Таа често ги користи социјалните мрежи за да си ја израдува публиката.

grujic

Овој пат со задникот на виделина среде песочен пејсаж.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi