Кога една од најзгодните жени ќе се фотографира гола на плажа

14 јануари, 20160
5

Благодарение на нејзиното супер тело таа заработи милиони, а сега реши несебично да го покаже пред целиот свет. Ангелот на Викторијас Сикрет, Кендис Свонпул, сподели крајно провокативна фотографија на нејзиниот Инстаграм профил и ги воодушеви нејзините фанови.

Преубавата русокоса девојка во моментот престојува во Коста Рика, а оваа фотографија настана на една од плажите на оваа егзотична дестинација.

Инаку, преубавата манекенка има 27 години и веќе десет години е во врска со познатиот бразилски манекен Херман Никол.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber