Кристијан Голубовиќ откри страшни работи за Цеца и нејзиниот сопруг!

30 јануари, 20160
8

Кристијан Голубовиќ сака да се фали па една од работите покрај неговата храброст за која зборува често е и бројот на жени со кои спиел. Неговите тврдења никој не ги доведува прашање, но се до сега.

Голубовиќ сака да зборува за сопругот на Цеца додавајќи секогаш дека никогаш не се плашел од него бидејќи како што тврди тој е непобедлив.

На прашање дали спиел со Цеца, се насмеал и рекол: “Не”. Истиот одговор го дал и на прашање дали некогаш се бакнале, но сепак не ја симнал насмевката од неговото лице.

Погледнете што уште тој откри за Цеца и Аркан:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber