Најубавата плажа на Јадранот го промени изгледот: Налетите на ветер ја искривија гордоста на хрватскиот туризам!

12 јануари, 20160
Најубавата плажа на Јадранот го промени изгледот: Налетите на ветер ја искривија гордоста на хрватскиот туризам!

Плажата Златни рат го промени вообичаениот изглед, пишува локалниот портал boljani.info.

Големите бранови го промениле изгледот на познатата плажа која сега изгледа целосно поинаку, како што се гледа на снимката објавена на Јутјуб.

httpv://www.youtube.com/watch?v=haG7qOE6BDg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber