Највпечатливите модели на капути за оваа зима

1 ноември, 20160
10

Украсени со свила, дупли штепови, разно разни детали, свечените капути оваа сезона ќе бидат must have во плакарот на секоја дама со стил.

Богатата понуда на модните куќи не натера да размислуваме за совршен модел на капут кој иако ќе не грее во текот на ладните денови, сепак ќе ја освежи нашата модна комбинација.

Потребен ни е само еден ефектен модел кој ќе не истакне од толпата и кој ќе зборува за нашиот стил.

Иако мора да забележиме дека се потешки за стилизирање овие впечатливи капути и понатаму се неопходни ако сакате да го истакнете својот стил.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi