Насилен маж удрил жена пред нејзиниот син, не помислувајќи дека направил кобна грешка

25 февруари, 20160
Насилен маж удрил жена пред нејзиниот син, не помислувајќи дека направил кобна грешка

Имено, синот не размислувал долго, туку веднаш го нокаутирал напаѓачот.

Од видеото не може да се дознае зошто дошло до овој судир, но што и да бил поводот, удирањето жена не може да се оправда.

Насилникот бил казнет со брзина на светлината…

Погледнете што се случило:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber