Неговите креации се волшебни, а вака изгледа неговата вила

6 февруари, 20160
2

На секој креативец му е потребна релаксација и мирно место на кое се полни со инспирација. За Ели Сааб тоа место е луксузна вила, во која живее барем два месеци годишно.

Куќата со прекрасен поглед е опкружена од одушевувачка градина, а вклучува пет спални соби и пет бањи.

За „Wall Street Journal“ Сааб позираше во дворот заедно со сопругата со која е во брак 25 години.

Вилата на Ели Сааб Вилата на Ели Сааб Вилата на Ели Сааб Вилата на Ели Сааб Вилата на Ели Сааб Вилата на Ели Сааб Вилата на Ели Сааб Вилата на Ели Сааб Вилата на Ели Сааб Вилата на Ели Сааб Вилата на Ели Сааб Вилата на Ели Сааб

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber