Откриена голема тајна од минатото на пејачката – синот на Лепа Брена ќе збесне

26 септември, 20160
02

Снаата на Лепа Брена, Александра Пријовиќ, на 15 години избегала од дома и тоа поради момче. Убавата пејачка тогаш била во врска со музичарот Момир Јовановиќ, пишува српскиот Стар.

Александра сакала да го помине животот со него, еден ден ги собрала алиштата и си заминала од дома. Нејзината мајка ја вратила дома со помош на полиција.

– Бевме многу млади, јас сега си имам жена и тоа е минато, изјавил Момир.

Што ќе каже синот на Лепа Брена на ова?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma