Овие работи во сексот им се најважни на мажите

11 јануари, 20160
15

Жена со иницијатива

Мажите не сакаат да ја работат баш целата работа во сексот и обожуваат жени кои знаат самите да превземат иницијатива. Незаинтересираноста на жената нив им е одбивна.

Движења на телото

Никаква укоченост и срамежливост не се дозволени. Сензуалноста, од друга страна, и тоа како е посакувана бидејќи таа многу ги возбудува мажите. Вклучете го телото, мрдајте заводливо со колковите, имајте љубопитни прсти, играјте си со јазикот…

Поглед кој возбудува

Гледањето во очи или одмерувањето на нивните тела – тоа е се` што доаѓа во предвид. Дефинитивно имајте контакт со очите, бидејќи, на пример, погледот таму доле може да го сфати како твој сомнеж и незадоволство од големината на половиот орган.

Свежа депилација и секси долна облека

И едното и другото се пожелни да ги имате, иако не е неопходно да одите до перфекција бидејќи – страста не бира.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş