Покрај неа ќе заборавите на Ирина Шаек!

8 јануари, 20160
1

Нејзиното име е  Вики Одонцова и има 1,5 милиони следбеници на Инстаграм, каде што секојдневно поставува секси фотографии.

Заборавете ја Ирина Шаек, оваа русинка ќе ве избезуми.

Вики работи како фитнес и гламур модел, а според фотографиите, Русија ја доби новата Ирина Шаек. Таа обожава тетоважи, а ги има неколку, голем крст на грбот, зборови на италијански и неколку иницијали.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber