Полиција упаднала во вила на нарко бос и останала во шок. Задолжително погледнете што пронашла!

7 февруари, 20160
Полиција упаднала во вила на нарко бос и останала во шок. Задолжително погледнете што пронашла!

Мексиканската полиција извршила рација во куќата на еден нарко бос.

Фотографиите кои ги објави, во најмала рака, ја шокираа јавноста.

Она што следи потсетува на холивудски филм. Сопственикот е осуден на долгогодишна казна, така што ветојатно веќе нема да може да ужива во луксузот…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber