Проект кој ќе посакате веднаш да го направите: Модерни патики за само неколку минути

7 февруари, 20160
Проект кој ќе посакате веднаш да го направите: Модерни патики за само неколку минути

Потребно ви е лепило за текстил и парче тенок текстил или тантела.

Следете ги чекорите од видеото и разубавете ги старите патики.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber