Прошета на улица по долна облека: Никој не знае да шокира како неа

26 септември, 20160
7

Кога Лејди Гага е во прашање повеќе ништо не може да не изненади. Погледнете како се прошета пејачката среде Њујорк.

 

foto: coverimages

foto: coverimages

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi