Решете се од надуеноста во стомакот за 60 секунди со оваа едноставна напивка

1 февруари, 20160
2

Оние кои веќе одамна се борат со надуеност на стомакот, секогаш бараат начин како би ја ублажиле таа нелагодност. За среќа, постои одлична мешавина која е многу вкусна и која лесно ќе ви помогне.

Воедно, оваа напивка ќе ви помогне во согорување на масните наслаги, ќе го подобри вашиот имунитет и варењето.

Состојки:

една лажица рендан ѓумбир

две литри вода

еден помал лимон

12 листови нане

една помала излупена краставица

Погледнете го видеото и дознајте повеќе!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber