Ријана елегантна во креација на Армани на Brit Awards

25 февруари, 20160
1

Ријана со шармантен стајлинг заведуваше на Brit Awards 2016. 28-годишната музичка ѕвезда зачекори на црвениот тепих во Лондон во долг фустан од Армани.

Креацијата во боја на лаванда, Ријана ја надополни со обувки од Џузепе Ѕаноти.

Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber