Руските милионери и нивниот екстравагантен вкус

25 февруари, 20160
11

Руските милионери се познати по својот екстравагантен вкус. Тие не штедат кога се работи за луксузните вили, скапите автомобили, неверојатно скапите забави…

И токму кога ќе помислите дека не постои нешто подалеку од тоа, дека такво нешто едноставно не е возможно, се појавуваат нивните деца коишто својата арогантност ја подигнале на едно повисоко ниво.

Тие се убави, млади и неверојатно богати. Луксузот во којшто живеат е нивна причина за докажување на социјалните мрежи а за нив поимот “скромно“ речиси и да не постои.  Тие патуваат на најексклузивните дестинации, се капат во најдобрите спа центри, имаат најегзотични домашни миленици…

И додека мажите обожуваат да се фалат со јахтите на коишто уживаат во друштво на презгодни девојки, девојките пак повторно најмногу позираат во минијатурни костими за капење, фалејќи се со своите тела добиени со помош на најдобрите пластични хирурзи.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş