Сандра Африка и нејзиниот врел задник – хит на Јутјуб

11 февруари, 20160
23

Оскар Савиќ и пејачката Сандра Африка снимија спот за песната “Шарала варала“ кој наиде на огромни критики на социјалните мрежи во Србија, но затоа е хит на Јутуб.

Сандра всушност во спотот е во дел од народна носија, а дел на себе има и секси долна облека со гол задник.

Многуминатоа тоа го сфатија како исмејување на домашната народна носија.

Дури има и барања за забрана на овој “срамен спот“, а водителот Огнен Амиџиќ во врска со тоа изјави дека луѓето во Србија се бават со неважни работи. Тој исто така додаде дека нивниот спот никој не загрозува и дека секси долната облека на Сандра е нејзин заштитен знак и дека тоа е најдоброто нешто од видеото.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş