Се дрогираме и пиеме до смрт, а потоа секс со директори за 4.000 евра од викенд!

11 септември, 20160
18

Неименувана девојка (26) пред 6 години почнала да се занимава со проституција и вели дека таа имала среќа бидејќи и доаѓале „добри клиенти“. Таа не паднала во раце на дилери или посесивни луѓе, туку западнала во „златен кафез“.  Дури и се заљубила во свој клиент, па на најпрометните места во Загреб ми напишала: „Те молам врати се, те сакам“.

Во прашање бил „претседател на управа“ кој некое време бил во врска со бринетата, но потоа ја раскинал оваа „врска“.

После тоа отишла на излет во Корната и добила 2000 евра за продолжен викенд. Просечната заработка за викенд е 4000 евра, но овој пат добила помалку бидејќи отишла со уште 2 другарки. Инаку цените на пазарот се стандардизирани  изнесуваат околу 500 евра за секс со двајца. Дополнителни услуги, како што се орален и анален секс, сексуални помагала или вонсериски желби, се наплатуваат околу 150 евра.

Во сето тоа влегла случајно. Во Загреб во еден локал запознала машко друштво, се гледала со нив неколку викенди по ред, едниот од нив подоцна и станал „врска“ за работа.

„Не ме малтретира, секогаш ни средува врвни клиенти, поголемиот дел деловни луѓе. Кога прв пат ми предложи да одам со него и неговите пријатели на викенд, не бев сигурна дали сака само забава или тоа и ќе ми го плати, па го прашав“, смеејќи раскажува бринетата.

Исто така таа додава дека со проституцијата доаѓа и дрогата.

„Кога почнав ова да го работам, толку многу повлеков кокаин на јахта на Хвар, што скокав облечена во сандали цели 2 часа. Бевме неколку девојки и ни беше кажано ни во лудило да не влегуваме на јахтата со високи потпетици, исклучиво и само боси. Работите ги оставивме во соба. Бидејќи вечерта не знаев ништо за себе, се пиеше цел ден, и сосема заборавив на предупредувањето, облеков сандали потпетици и го пробив подот. Утредента кога сите дојдоа при себе, сопственикот толку полуде што најпрво ми залепи шамар, ми потече крв од носот, со денови имав модринка, а потоа ги фрли сите чевли, моите и на моите другарки, во море. Ништо не ни плати“, вели бринетата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi