Се оперирала за да има задник како Ким Кардашијан, но нејзиниот резултат е..

9 јануари, 20160
12

Марлин Чин (36) сакала да има ист задник како и Ким Кардашијан, а направи се што е можно за да го постигне тоа. Таа е толку воодушевена од задникот на Ким што решила дека и таа морало да има таков. После илјадници часа поминати во теретана, Марлин била исфрустрирана што не можела да постигне никакви завидни резултати.

Затоа одлучила да им плати на пластичните хирурзи да и помогнат во нејзината цела. Марлин дала преку 10.000 долари за операција, позната како “бразилско подигнување на задникот”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber