Секс фантазии по кои лудуваат мажите

27 јануари, 20160
17

Грубоста и претерувањето со страстите е потајна желба на секој маж за која ќе ви бидат потребни лисици, црна сатенска лента за врзување и камшик.

Можеби ги сметате за бизарни и пренагласени и ни под разно не сакате да бидете дел токму од нив – најлудите машки фантазии, но факт е дека тие постојат речиси во секоја машка глава.

Разголени фотографии и порно филмови

Женската голотија и секси позите го поттикнуваат на мисли за секс, а порно сцените го билдаат неговото сексуално его.

Идејата со него да гледате порно филм е вистински предизвик за тој да го даде максимумот од себе, а понудата да учествувате во неговото домашно порно за него ќе биде невиден успех со оглед на тоа дека тоа е неговата најскриена фантазија.

Секс на јавно место

Водење љубов во јавен тоалет, на паркинг или на плажа е нивната идеја од соништата, а помислата дека може да бидат фатени е бум афродизијак за нивното либидо.

Според сексолозите ова не е вистинска фантазија туку повеќе прекин на рутината во интимниот живот со партнерката.

Секс со две или повеќе жени

Неговите најлуди фантазии задоволени од две жени – вака би звучело посакуваното сценарио во неговата фантазија. Единствено подобра би била идејата за сопствен харем и неговата способност да може да ги задоволи сите жени, но и тие него.

Партнерка во секси костим

Нема да погрешите доколку првата асоцијација ви е маскенбал. Само за неговите очи облечете се како невина ученичка, стјуардеса или заводлива медицинска сестра и не заборавајте да земете додатна опрема. Сексот како игра е нешто што има почестено место во машката фантазија.

Садо-мазо и валкани разговори

Сака да ве врзе и да доминира со вашето тело и истото да го искуси од вас – тоа е неговата садо-мазо фантазија.

Грубоста и претерувањето со страстите е потајна желба на секој маж за која ќе ви бидат потребни лисици, црна сатенска лента за врзување и камшик.

Неколку валкани реченици за време на сексот за неговите уши и неговата тајна желба кулминира во реалност во постелата.

Голтање на ејакулацијата

Она што на мажите им дава чувство на моќ и исполнетост на неговата должност е моментот кога ниедна капка од неговата сперма не е изгубена.

Тоа е награда за неговиот труд и на овој начин на самиот себе си ја докажува неговата моќ и доминација. Врвот на машкиот хедонизам.

Возрасна партнерка

Идеални жени во најдобрите години е многу популарна фантазија кај поголемиот дел од машката популација, а совршен пример е Monica Bellucci – сензуална, искусна и бујна.

Младите момци не би имале ништо против да научат некоја секс тактика плус од една таква искусна жена. Флерт и кокетирање, по што следуваат секс часови од постарата партнерка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş