Селма Хаек заврши во болница, а нејзината фотка стана хит

14 февруари, 20160
7
Холивудската ѕвезда Селма Хаек е примена во болница поради полесна повреда на главата со која се здобила на снимањето на својот најнов филм „Drunk parents“.
Сепак, она што го привлече вниманието на јавноста не е повредата на 49-годишната актерка, туку нејзината гардероба!
Славната Мексиканка на својот профил на Инстаграм сподели фотографија на која стои помеѓу двајца лекари. Тие се во класични бели мантили, додека актерката на себе има маичка со слика од голо женско тело на кое градите се прекриени со нечии раце.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber