Сурфала со пријателите на море, а потоа од никаде се појавило ова!

5 февруари, 20160
Сурфала со пријателите на море, а потоа од никаде се појавило ова!

Сурфањето по вода е одлично искуство и одзема здив кога сте на само неколку сантиметри над синиот океан.

Но кога покрај сурфањето ќе ви се случи и вакво нешто тогаш сте вистински среќник.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş