Таткото зема дрвени палети а тоа што му го направи на своето бебе ќе ве остави без коментар

24 февруари, 20160
Таткото зема дрвени палети а тоа што му го направи на своето бебе ќе ве остави без коментар

Таткото на ова бебенце сакаше да направи нешто посебно за своето мало момче. Немаше доволно пари па реши својот син да го пријатно изненади на малку поевтин начин.  Зема дрвена палета и започна со работа.

Целиот процес можете да го погледнете во видеото во продолжение, а крајниот резултат е фантастичен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber