Вака навистина изгледа една од најубавите руски манекенки без фотошоп и шминка

23 февруари, 20160
1

Руската манекенка Татјана Верјовкина важи за една од најубавите манекенки од оваа држава, а дека таа титула ја носи со причина, убавата Русинка потврди и овој пат, кога ја фотографирале папараци на плажа во природно издание и без шминка.

tatjana.verjovkina1

Таа со својата сексипилна појава ја вжештила атмосферата на една плажа во Мајами.

Фотографиите подолу кои не се обработувани и подготвени за потребите на некој магазин, покажуваат дека оваа девојка навистина поседува совршено затегнато тело, па често се водат дебати која Русинка е поубава, Ирина Шајк или Татјана.

tatjana.verjovkina1

А има и зошто да се двоумат, нели?

tatjana.verjovkina1

tatjana.verjovkina1

tatjana.verjovkina1

tatjana.verjovkina1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber