Водителката и гостинката се испокараа среде емисија

25 јануари, 20160
Водителката и гостинката се испокараа среде емисија

Емисијата “Магазин Ин“ во која Маја Николиќ се налути на Сања Маринковиќ по што демонстративно го напушти студиото, беше емитувана и конечно можеме да ја видиме спорната ситуација. На Маја не и се допаднало како водителката се однесувала кон неа, па и порача повеќе да не ја вика во емисија.

Дури ни долгогодишното познанство не вредело, па пејачката не остана до крајот на емисијата затоа што се почувствувала навредено.

http://www.dailymotion.com/video/x3o1298_maja-nikolic-napusta-emisiju-magazin-in_fun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş