Војин Ражнатовиќ повторно удри по Цеца: Уште посилно од претходно!

14 февруари, 20160
6

Војин Ражнатовиќ ги изненади сите следбеници на социјалните мрежи.

Синот на Аркан  и напиша на Цеца дека сака да и помогне, па затоа ќе открие некои скандали за себе.

Еве го неговото признание во целост!

vojin-status

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber