Возачот едвај спасил жива глава – погледнете што преживеал!

31 јануари, 20160
Возачот едвај спасил жива глава – погледнете што преживеал!

Брзото возење никогаш не е безбедно, а особено не на остри кривини. Овој возач е професионалец, но направил грешка.

Пребрзо „влетал“ во кривина, а тоа за малку ќе го чинело живот.

Падот бил стравичен, но возачот некако преживеал. Погледнете што се случило:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber